Teatr Okazjonalny tworzy para tancerzy i choreografów: Joanna Czajkowska i Jacek Krawczyk. Tworzą oni teatr tańca gdzie ruch oparty jest o technikę tańca współczesnego. Dzięki ruchowi wychodzącemu głęboko z emocji, wzmocnionemu odpowiednią dramaturgią, chcą uzyskać na scenie prawdziwe, bliskie każdemu człowiekowi sytuacje.

"Carpet Show"

Dywan - tkanina o grubym splocie przeznaczona dla wygody użytkownika. Izoluje od twardego podłoża i pozwala miękko stanąć w rzeczywistości. Intymnie zawęża przestrzeń zachęcając do bliskości. Ale też ogranicza i powoduje różnorakie interakcje. Zachęca do przekroczenia granic. Grupa ludzi przechadza się po mieście z dwoma dywanami zatrzymując się w wybranych miejscach i tworząc swego rodzaju taneczne show. Prowokują przechodniów zachęcając ich do nieoczekiwanego spotkania z domową miękkością rozpostartą nagle w centrum ruchliwego miasta.

Niezdefiniowany
Carpet show
Its work is all about modern dance where every movement involves deep emotions. "Carpet Show" Sparkling atmosphere and multicolour emotions will involve the audience in the quest for the "appropriate place for the carpets" .... and maybe for themselves?
piątek, Lipiec 15, 2005 - 19:00