Sytuując się pomiędzy teatrem, tańcem i życiem, poszukują takich środków wyrazu, które przeniosą widza w intymny świat wyobraźni. Uwodzą, poruszają i prowokują, doprawiając wszystko szczyptą subtelnego humoru. Ten niezwykle wysmakowany plastycznie spektakl jest ucztą dla miłośników tańca.

Jedno z najnowszych przedsięwzięć grupy Senza Tempo, "El bosque de Marcela" to spektakl przeznaczony ewidentnie dla widza dorosłego! Zwykła dziecięca gra jest tylko pretekstem do bardzo wysublimowanego erotycznie i frywolnego spektaklu! Dorosłe kobiety i dorośli mężczyźni bawią się w ogrodzie przeznaczenia, aby krótko po tym wszcząć bunt. Ten niezwykle wysmakowany plastycznie spektakl jest ucztą dla miłośników tańca. Oryginalna choreografia przygotowana przez Inez Boza (znana widzom FETY z tytułowej roli w spektaklu Lazurd), przykuwa uwagę widza i na długo zostaje w pamięci.

Niezdefiniowany
El Bosque de Marcella
Creators of one of the most innovative and poetic languages currently to be found on the dance scene, they seek to seduce, move and provoke their audience, transferring each individual to the world of their personal imagination. "El bosque de Marcela" It is a highly elusive and dreamlike show that is by turn mysterious, humorous, surreal and sexy...
sobota, Lipiec 16, 2005 - 21:00
niedziela, Lipiec 17, 2005 - 21:00