HURyCAN „Asuelto”/Francja/Argentyna/Hiszpania/ 40 min

HURyCAN jest projektem przedstawiającym akt tworzenia oraz międzyludzką interakcję. Stanowi potwierdzenie, że ruch wyraża potrzebę wzajemnej komunikacji.

W „Asuelto” dochodzi do starcia między kobietą i trzema mężczyznami. W niezwykłym tańcu rozdzielają się od siebie i są do siebie przyciągani. Okazują agresję i czułość, płaczą i śmieją się. Tak jest pokazywana rzeczywistość. Życie jest jak organizm, jak ciało w ruchu, które przekazuje swoje właściwości i się nimi dzieli —  magiczne i fizyczne, pojęciowe i zmysłowe, piękne i brzydkie zarazem, przede wszystkim żywe.

Polski
HURyCAN „Asuelto”
Reduta Wilk
HURyCAN Asuelto /France/Argentina/Spain/ 40 min HURyCAN is a project of creation and human interaction that confirms movement as a communicative need. Asuelto shows a clash between three men and a woman. They tear each other apart, attracted to each other in a powerful dance, both violent and tender, crying and laughing. It is an observation of reality: life as an organism, as a body in a movement that transmits and shares its attributes, magical and tangible, conceptual and sensual, beautiful and ugly at the same time. But most of all — alive.
piątek, Lipiec 13, 2018 - 18:00
sobota, Lipiec 14, 2018 - 17:00
niedziela, Lipiec 15, 2018 - 16:30
Counter: 
0