Historie rodem z Monty Pythona, surrealistyczny humor i taniec nowoczesny to znaki rozpoznawcze kanadyjskiego Teatru Corpus. Założony został przez grupę pilotów myśliwców z rozwiązanego szwadronu lotniczego.

Prowadzonej przez Sylvie Bouchard i Davida Danzon, grupie udało się wyprodukować jedyne w swym rodzaju spektakle, łączące choreografię z komedią, abstrakcyjny ruch z opowiadaną historią w tle.

"Les Moutons" ("Owieczki"), to prawdziwa hodowla gdzie rzeczywistość spotyka się z fantazją. Poznajmy Julie, Marie-Lousie, Bernadette i Cesara. Trzy zdrowe i młode owieczki w towarzystwie starego, zmanierowanego barana! Czujny pasterz dzielnie strzeże swoich owieczek, prezentując nam studium ich codziennych zachowań... Uważajcie na czającego się wilka! Przygotuj coś do przekąszenia, bo może się przydać...!

Niezdefiniowany
Les Moutons
The company is known for its precise and surrealist sense of humour. "Les Moutons" (The Sheep) Meet Julie, Marie-Louise, Bernadette and César. Three healthy young sheep and an old ram. Prepare nibbles you just might need it!
środa, Lipiec 13, 2005 - 19:30